I nagroda dla SP6

Drużyna składająca się z sześciu uczennic klas ósmych zdobyła I nagrodę w miejskim konkursie „Książki znane i lubiane”, którego organizatorem były panie polonistki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Przytoru. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się doskonałą znajomością całej serii książek o Harrym Potterze, przygotować scenkę teatralną oraz wykonać afisz zapraszający do obejrzenia spektaklu. Nasze uczennice zaprezentowały się fantastycznie, pokazując wysoki poziom przygotowania do konkursu! Gratulujemy!