Finał Konkursu Recytatorskiego - klasy 1 - 3

W środę 23 lutego mieliśmy przyjemność wysłuchać recytacji finalistów Szkolnego Konkursu Recytatorskiego dla klas 1 - 3. W Finale udział wzięli: Milena Chruścińska, Antoni Mucha, Norbert Kwiecień, Olivier Cudny (kl. 1); Natalia Smolińska, Zuzanna Szczodry, Wiktoria Zaręba, Maja Krzyżewska (kl. 2); Hanna Kiewra, Alicja Wiśniewska, Zofia Koperska (kl. 3). Występy uczniów reprezentowały bardzo wysoki poziom. Dzieci przedstawiły utwory znanych poetów nie tylko w ciekawej, oryginalnej interpretacji, ale również popisały się niezwykłą umiejętnością zapamiętywania, jak na tę grupę wiekową - pewne utwory były nieprzeciętnie obszerne i rozbudowane w treści. Po burzliwej naradzie jury wytypowało zwycięzców: 1. miejsce: Alicja Wiśniewska (3c), 2. miejsce: Natalia Smolińska (kl. 2b), 3. miejsce: Norbert Kwiecień (kl. 1c). Gratulacje dla zwycięzców i powodzenia w eliminacjach miejskich!