Rewia Talentów

W środę, 28 kwietnia odbyła się w naszej szkole REWIA TALENTÓW. Były emocje, podziw i zachwyt, wielkie brawa i stres naszych uzdolnionych uczniów. W pokazach talentów brali udział polscy i ukraińscy uczniowie klas I-III . Na scenie mieliśmy możliwość obejrzenia wspaniałych pokazów taneczny, kabaretowych, akrobatycznych, muzycznych, wokalnych, a także innych pasji które rozwijają nasi najmłodsi. Nie zawiodła również publiczność, która gromkimi brawami oklaskiwała naszych wykonawców.

Na scenie wystąpili następujący uczniowie, których występy możecie zobaczyć klikając na link:

Blanka Tabaka 1e

Eliza Jacuniak 3e

Maja Regan 3e

Hania Barwnik 3e

Naszym utalentowanym dzieciakom gratulujemy, a wszystkim innym przypominamy, że „Każdy ma wiele talentów, o których nawet nie wie. Cała tajemnica polega na tym, by je odnaleźć.“