Konkurs ekologiczny dla klas II

25 kwietnia w naszej szkole rozpoczął się TYDZIEŃ UCZNIA ZDOLNEGO.  Pamiętając o piątkowych obchodach Dnia Ziemi postanowiliśmy sprawdzić zdolności naszych uczniów w zakresie ekologii. Za pomocą platformy internetowej kahoot.it połączyliśmy ze sobą cztery klasy drugie zapraszając je do udziału w konkursie ekologicznym.

Klasy 2b,2c,2d,2e podjęły wyzwanie by sprawdzić swoją wiedzę. Rywalizacja była wyrównana, klasy odpowiadały na zadawane pytania z zawrotną prędkością, odpowiedzi były bezbłędne. Gdyby nie czas odpowiadania poszczególnych klas trudno by było wyłonić zwycięzcę. Bardzo wielki ukłon w stronę naszych wychowawców, którzy tak wspaniale wpajają dzieciom wiedzę ekologiczną, poszanowanie dla przyrody. Pojęcia takie jak recykling, smog, dziura ozonowa nie są w naszej szkole nikomu obce. Mimo to z dumą ogłaszamy, iż zaszczytne I miejsce zdobyła klasa 2b, II miejsce klasa II d, a trzecie II c. Gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w tym przedsięwzięciu.