Rajd rowerowy

18 października  w ramach akcji „Trzymaj Formę” nauczyciele wychowania fizycznego tj. Sławomira Widawska – Padykuła, Beata Musielak, Monika Rusin oraz nauczycielka techniki Anna Segieda zorganizowały rajd rowerowy  dla uczniów kl. III gimnazjum. Trasa jaką pokonaliśmy to Świnoujście –Wyspa Karsibór- Falochron-Świnoujście.

Podczas rajdu przyświecały nam następujące cele: zachęcenie młodzieży do aktywności fizycznej w czasie wolnym, zdrowego trybu życia, integracja społeczności  kl.III , poznanie świnoujskich  tras rowerowych a także popularyzacja turystyki rowerowej. W drodze powrotnej zaplanowałyśmy  czas na odpoczynek przy ognisku oraz regeneracyjny posiłek w postaci pieczonych kiełbasek. Po uprzątnięciu miejsca  postoju, posileni udaliśmy się na prom Karsibór, a  stamtąd ścieżką rowerową do Świnoujścia. Rajd przebiegł w wesołej i sportowej  atmosferze. W sumie pokonaliśmy  30-to kilometrową trasę .

Dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu za mile spędzony wspólnie czas :).

IMG_3706