Bal Wszystkich Świętych

W naszej szkole odbył się niecodzienny bal… Do sali gimnastycznej przybyli radośni, roztańczeni święci i aniołowie! Zabawa była nieziemska, wręcz niebiańska! Tym świętującym orszakiem byli pięknie poprzebierani uczniowie klas nauczania zintegrowanego, którzy w radosny, ale i godny sposób chcieli świętować wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych. Na balu znalazło się miejsce zarówno na tańce przy zróżnicowanej muzyce jak i zabawy integracyjne. Nad całością czuwali nauczyciele odpowiedzialni za szkolny wolontariat i katecheci: Pani Dagmara Ceroń, Pani Dorota Nakonieczna, ks. Paweł Olewiński i niezastąpiona Siostra Sylwia. Bal Wszystkich Świętych oraz barwny konkurs pokazały, że można jednocześnie uczyć się dobrych wartości i dobrze się bawić.

20181031_103153