21 MARCA – DZIEŃ WAGAROWICZA?

Ależ skąd! 21 marca to tradycyjne już w Szkole Podstawowej nr 6 święto tych, którzy chcą zaprezentować swój talent. Bo każdy ma jakiś talent, wystarczy tylko go zauważyć i pielęgnować.

Udowodniły to również najmłodsze dzieci uczęszczające do naszej szkoły. Dzieci z klas 0 – III zaprezentowały szeroki wachlarz swoich możliwości: były pięknie zaśpiewane piosenki, uroczy balet, wyśmienity układ akrobatyczny, subtelnie zagrane utwory muzyki poważnej (na pianinie
i skrzypcach), porywające układy taneczne, a także rekordowo szybkie ułożenie kostki Rubika (55s.).

Wszyscy świetnie się bawili, a występujący nagrodzeni zostali nie tylko gorącymi brawami, ale również słodkim upominkiem i pamiątkowymi dyplomami, które wręczyła wicedyrektor szkoły – pani Katarzyna Nowy – Karasek.

Organizatorka: Jolanta Roszczyk