Konkurs Wiedzy o Świnoujściu rozstrzygnięty!

8 czerwca w murach naszej szkoły zorganizowano dla klas III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Świnoujściu.

W tym roku szkolnym do zmagań konkursowych, oprócz naszej placówki, przystąpiły drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 9.

Poziom posiadanej wiedzy okazał się bardzo wysoki. Drużyny, po raz pierwszy, rozwiązywały test za pomocą platformy internetowej Kathoo. Dzieci odpowiadały na pytania związane z historią, legendami, położeniem miasta oraz jego środowiskiem naturalnym. Liczyła się nie tylko wiedza, ale także czas odpowiedzi.

Platforma guizowa pozwoliła na zachowanie reżimu sanitarnego oraz na natychmiastowe wyłonienie zwycięzcy.

A oto rezultaty:

I miejsce: SP nr 6,

II miejsce: SP nr 2,

III miejsce: SP nr 9.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe w postaci albumu o Świnoujściu, pamiątkowe dyplomy oraz zindywidualizowane gadżety związane z naszym miastem.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom i zapraszamy do naszej szkoły za rok!

konkurs