PODRĘCZNIKI 2019/2020

PODRĘCZNIKI DO ZAKUPU PRZEZ RODZICÓW

NA ROK SZKOLNY 2019/2020

KLASA

PRZEDMIOT

TYTUŁ

PODRĘCZNIKA/AUTOR

WYDAWNICTWO

TYTUŁ

ĆWICZEŃ

PIERWSZA

Religia

„Żyjemy w Bożym świecie”

Red.ks.dr K.Mielnicki,

E. Kondrak, Wyd. „ Jedność”

 

 

DRUGA

Religia

„Idziemy do Jezusa”

Red. ks dr Czerkawski,

E.Kondrak, Wyd. „ Jedność”

 

TRZECIA

Religia

„Jezus jest z nami”

Red. ks. Dr J. Czerkawski

E. Kondrak, Wyd. „ Jedność”

 

 

CZWARTA

Religia

 

 

„Miejsce pełne bogactw”

E.Kondrak, E. Parszewska,
Wyd. „Jedność”

PIĄTA

Religia

 

 

„Spotkania ubogacające”

E. Kondrak, E. Parszewska

Wyd. „Jedność”

SZÓSTA

Religia

 

 

„Tajemnice bogatego życia”

E. Kondrak, E. Parszewska

Wyd. „Jedność”

SIÓDMA

Religia

„Błogosławieni, którzy szukają

Jezusa” Red. Ks. Dr K. Mielnicki

Wyd. „ Jedność”

 

 

ÓSMA

Religia

„Błogosławieni, którzy ufają

Jezusowi” Red. Ks. Dr K. Mielnicki

Wyd. „Jedność”

 

 

 

JĘZYK NIEMIECKI

CZWARTA

Język niemiecki

Język niemiecki 4 Punkt

Anna Potapowicz, Wyd. WSiP

Zeszyt ćwiczeń, Język niemiecki 4 Punkt

Anna Potapowicz, Wyd. WSiP

SZÓSTA

Język niemiecki

Język niemiecki 5 Punkt

Anna Potapowicz, Wyd. WSiP

Zeszyt ćwiczeń, Język niemiecki 5 Punkt

Anna Potapowicz, Wyd. WSiP

 

Przedstawienie teatralne

Koło teatralne z klasy II d już kilka dni temu zaprezentowało się kilku klasom z naszej szkoły w sztuce pt. „Prawo jazdy” (w której tak naprawdę wcale nie chodzi o zdobycie dokumentu pozwalającego kierować samochodem; dzięki niemu można bowiem kierować … zupełnie innym pojazdem!).
Dzisiaj natomiast dziewczynki z koła „Sufler.pl” odwiedziły przedszkolaków z „Bajki”. Spotkanie to sprawiło obopólną radość – przedszkolakom, które gorąco oklaskiwały występy oraz małym aktorkom, które odczuły ciepłe przyjęcie przedszkolnej publiczności. 

ŚWINOUJSKI MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA 2019

 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I była po raz kolejny organizatorem konkursu Mistrz Pięknego Czytania 2018, w którym wzięli udział uczniowie klas IV szkół podstawowych w Świnoujściu. Honorowy patronat nad konkursem objął Zachodniopomorski Kurator Oświaty oraz Prezydent Miasta Świnoujście. Poziom uczestników reprezentujących sześć szkół został wysoko oceniony przez jury: Ewę Szyszkowską, Katarzynę Zięcinę-Wilk oraz Michała Taciaka.

              Tytuł Mistrza Pięknego Czytania 2019 zdobyła Laura Wolna - uczennica STSG Wicemistrza – Szymon Olszar – Szkoła Podstawowa nr 6, natomiast nagroda publiczności przypadła Zuzannie Czulak – uczennicy Szkoły Podstawowej nr 4. Nagrody dla uczestników konkursu ufundowała Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Świnoujściu oraz Rada Rodziców SP 6.

               Sponsorom, jury oraz rodzicom uczniów SP 6 gorąco dziękujemy za wkład i zaangażowanie w organizację konkursu, który spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród uczniów świnoujskich szkół.

 

 

OGŁOSZENIE

DYŻURY W ŚWIETLICY 

17.06.2019 - poniedziałek 

Świetlica czynna od 6.30 do 16.30. W tym dniu nie ma lekcji. 

18.06.2019 - wtorek 

Świetlica czynna od 6.30 do 16.30 

Dla uczniów klas I-VIII, III gimnazjum odbywają się dwugodzinne zajęcia z wychowawcą na temat bezpiecznych wakacji. 

19.06.2019 - środa 

Świetlica czynna od 6.30 do 16.30. W tym dniu odbywają się apele z okazji zakończenia roku szkolnego. 

Dla klas I-III od 8.00-10.00 budynek A 

Dla klas IV-V od 10.00-12.00 budynek A 

Dla klas VI-VII od 12.00 - 14.00 budynek B 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 dla klas VIII odbędzie się 17.06.2019 o godzinie 18.00 w MDK, rozdanie świadectw nastąpi 19.06.2019 o godzinie 10.00 w budynku B. 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 dla klas III gimnazjum odbędzie się 18.06.2019 o godzinie 18.00 w MDK, rozdanie świadectw nastąpi 19.06.2019 o godzinie 10.00 w budynku B.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Uroczystości zakończenia roku szkolnego 19.06.2019r

 środa na sali gimnastycznej 2018/2019

po apelu przejście do sal- rozdanie świadectw

Budynek A- apel godzina 8.00-klasy I-III

 

1A Sala 46

G.Czulak

1B Sala 45

M.Józiak

1C Sala 14

J.Świst

1D Sala 47

E.Wytyk

1E Sala 49

K.Zaworska

2A sala 27

D.Ceroń

2B sala 26

G. Miklar

2C sala 2

S.Kapłaniak

2D sala 28

Jolanta Roszczyk

2E sala 50

Anna Tabaka

3A sala 30

M.Podkaura

Budynek A- apel godzina 10.00-klasy

IV-V

4A Sala 26

S.Widawska-Padykuła

4B sala 47

S. Ciryt, B.Grel

4C sala 50

E.Kaczmarczyk

4D sala 38

B.Wenta

4E sala 52

M.Rusin

4F sala 49

A.Oknińska-Kurzawa,

5A sala 51

Mariola Krasowska

5B sala 40

Anna Ćwik

5C sala 39

Lidia Gawrońska,

5D sala 53

Luiza Podrzuska,

5E sala 41

Lilla Panfiluk

5F sala 2

K. Dydo

 

Uroczystości zakończenia roku szkolnego 19.06.2019r

 środa na sali gimnastycznej 2018/2019

po apelu przejście do sal- rozdanie świadectw

 

Budynek B- apel godzina 12.00-klasy VI-VII

 

6A Sala 33

H.Laps, A.Bartczak

6B Sala 19

N.Gralak- Filowiat

6C Sala 1

B.Stankiewicz

6D Sala 51

T.Filipiak,

7A Sala 36

J.Fronczek-Tomicka

7B Sala 34

Anna Sidorowicz

7C Sala 53

Sebastian Iwaniuk,

7D Sala 49

Żaneta Kamińska

 

Klasy 8 i III gim bez apelu w tym dniu, tylko rozdanie świadectw w salach
o godz.10.00

 

8a- J.Mumot- sala 19

8b-M.Sieczka- sala 30

8c-E.Kapla – sala 37

8d- K.Turosieńska- sala 44

 

3A- A.Rytlewska- Góralska- sala 45

3B-A.Segieda- sala 28 godz. 9.00

3C-E.Saczkow- sala 28

3D- A. Szajer- sala 52

3E-J.Zdroik- sala 50