Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Grono Pedagogiczne

Sylwia Szostak
Dyrektor Szkoły

Katarzyna Nowy-Karasek

wicedyrektor

Ewa Kaczmarczyk

wicedyrektor

Ewa Rucińska

wicedyrektor

Joanna Adamska-Hoffa

j. polski, wychowawca świetlicy

Joanna Banaszek

edukacja wczesnoszkolna

Agnieszka Bartczak

biblioteka

ks. Damian Bednarek

religia

Joanna Biały

j. angielski

Dagmara Ceroń

edukacja wczesnoszkolna

Klaudia Czerkowska - Bachryj

wychowawca świetlicy

Anna Ćwik

matematyka

Patrycja Dembowska

pedagog szkolny

Karina Dydo

j. angielski

Tomasz Filipiak

historia

Justyna Fronczek - Tomicka

j. niemiecki

Lidia Gawrońska

j. polski

Ilona Giza

biblioteka

Monika Gołębiowska

psycholog

Karolina Gołębiowska 

edukacja wczesnoszkolna

Ewelina Gołoś

pedagog szkolny

Natalia Gralak-Filowiat

j. polski

Barbara Grel

edukacja wczesnoszkolna

Agnieszka Iwaniuk

matematyka

Sebastian Iwaniuk

matematyka

Mariola Józiak

edukacja wczesnoszkolna

Ewa Kaczmarczyk

j. polski

Żaneta Kamińska

j. niemiecki

Elżbieta Kapla

matematyka

Sylwia Kapłaniak

edukacja wczesnoszkolna

Iwona Karlińska

edukacja wczesnoszkolna

Katarzyna Kędzia-Sul

zajęcia rewalidacyjne

Anna Kierpiec

plastyka

Agnieszka Kowalska

zajęcia rewalidacyjne

Mariola Krasowska

j. polski

Hanna Laps

j. polski

Jarosław Lipiński

WOS

Angelika Marek

zajęcia rewalidacyjne

Aleksandra Matysiak - Turlejska

logopeda

Anna Matysiak

historia

Agnieszka Matuszek

geografia

Gabriela Miklar

edukacja wczesnoszkolna

Beata Musielak

wych. fizyczne

Dorota Nakonieczna

pedagog szkolny

Aneta Nowak

pedagog szkolny

Katarzyna Nowy-Karasek

geografia

Anna Oknińska - Kurzawa

j. polski

Jolanta Okurowska

j. angielski

ks. Paweł Olewiński

religia

Aleksandra Otkała

edukacja wczesnoszkolna

ks. Miłosz Paszkiewicz

religia

Małgorzata Podkaura

edukacja wczesnoszkolna

Luiza Podrzuska

technika, plastyka

Magdalena Rosiak

świetlica

Jolanta Roszczyk

edukacja wczesnoszkolna

Ewa Rucińska

j. angielski

Monika Rusin

wychowanie fizyczne

Anna Rytlewska-Góralska

fizyka, EDB

Anna Segieda

informatyka, doradztwo zawodowe

Anna Sidorowicz

matematyka

Monika Sieczka

przyroda, biologia

Halina Smotrzyk

wychowawca świetlicy

Robert Srzedziński

historia

Anna Stachula

chemia

Beata Stankiewicz

j. angielski

Barbara Sujka

wych. fizyczne

Dorota Szamocka

edukacja wczesnoszkolna

Joanna Szczuchniak

j. angielski

Elżbieta Szymańska

plastyka

Jolanta Świst

edukacja wczesnoszkolna

Anna Tabaka

edukacja wczesnoszkolna

Monika Tomala

wychowawca świetlicy

Karolina Turosieńska

biologia, wychowawca świetlicy

Krzysztof Walkowiak

wych. fizyczne

Bernadeta Wenta

muzyka

Sławomira Widawska - Padykuła

wych. fizyczne

Adam Wielechowski

wych. fizyczne

Maria Worach

religia

Elżbieta Wytyk

edukacja wczesnoszkolna

Marzena Zając

wych. świetlicy

Joanna Zdroik

matematyka, fizyka

Katarzyna Zięcina – Wilk

biblioteka