Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Aktualności

Artykuły

 • Mikołajki

  Odwiedziny Mikołaja w szkole to z pewnością wyjątkowe wydarzenie.
  6 grudnia obchodziliśmy Mikołajki -to wyjątkowe święto sprawiło, że atmosfera w szkole była jeszcze bardziej magiczna. Tego dnia Mikołaj obdarował wszystkich uśmiechem i słodkościami, co wywołało jeszcze większą radość. Dzieci śpiewały piosenki, miały okazję zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem, porozmawiać. Spotkanie było niezwykłym przeżyciem dla wszystkich dzieci.
  Bardzo serdecznie dziękujemy Mikołaju za przybycie…

  Czytaj Więcej o: Mikołajki
 • Ogólnopolska akcja „Paczuszka dla maluszka”

  Choinka „paczuszkowa” zdobi wejście naszej Szkoły w budynku A. Łatwo rozpoznać, bo ubrana jest w bombki informujące o celu naszej akcji. Zbieramy dla hospicjów dziecięcych, domów samotnej matki, domów dziecka - dla najmłodszych bliźnich, którzy potrzebują naszego wsparcia. Ludzie o dobrym sercu, którzy chcą razem z nami uzbierać potrzebne artykuły kosmetyczne i higieniczne mogą zabrać bombkę z choinki a w zamian przynieść dary dla potrzebujących. Cieszymy się, że razem możemy rozświetlić ten czas tysiącem uśmiechniętych twarzy. Zachęcamy każdego ucznia i rodzica, aby to było nasze wspólne dzieło, aby każdy miał swój udział w tej wspaniałej akcji charytatywnej. Wszystkim, którzy razem z nami czynią dobro  serdecznie dziękujemy. Akcja trwa do 21 grudnia. Pomagajmy!

  Czytaj Więcej o: Ogólnopolska akcja „Paczuszka dla maluszka”
 • Akcja charytatywna „Paczuszka dla Maluszka”

  Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w ogólnopolskiej akcji charytatywnej  "Paczuszka dla Maluszka" Fundacji Małych Stópek . Zbiórka artykułów higienicznych w naszej szkole rusza od 24.11. Uzbierane dary trafią do Fundacji, która wspiera: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie.

  Serdecznie dziękujemy za każdy gest dobroci.

  Czytaj Więcej o: Akcja charytatywna „Paczuszka dla Maluszka”
 • Szkolny Dzień Życzliwości

  Jak co roku w naszej szkole obchodzono Światowy Dzień Życzliwości. Uczniowie klasy V b zaangażowali się w obchody tego święta, którego głównym celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Taki dzień przypomina wszystkim, że warto zastanowić nad własnym życiem, uczynić drobny gest życzliwości w stronę drugiego człowieka poprzez ciepły uśmiech, miłe słowo, uprzejmość.

  - Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pozytywna energia, którą przekazujemy zawsze wraca do nas z nawiązką! – przekonywali uczniowie klasy Vb

  Czytaj Więcej o: Szkolny Dzień Życzliwości