Pierwszy Dzień Wiosny

21.03 uczniowie naszej szkoły powitali pierwszy dzień wiosny na wesoło, uczestnicząc w Szkolnej Rewii Talentów.

W budynku A uczniowie z klas 1-3 mieli okazję zaprezentować swoje niezwykłe talenty i umiejętności przed wielką widownią. Nauczyciele, pedagodzy i inni pracownicy szkolni przyglądali się występom wielu uczestników z różnych klas.

Mogliśmy podziwiać tego dnia występy taneczne, śpiew solistów, duetów oraz zespołów, grę na instrumentach, a także niezwykłe pokazy sztuki bokserskiej i piłkarskiej. Uczestnicy zostali nagrodzeni gromkimi brawami, owacjami na stojąco, dyplomami i słodkim upominkiem. W tym pokazie nie chodzi jednak o zwycięzców czy przegranych, a o wspólne świętowanie i podziwianie talentów uczniów. Konkurs ma na celu zachęcenie jak największej liczby dzieci do chęci zaprezentowania swoich umiejętności i czerpania radości z występów przed publicznością. Było dużo śpiewu, tańca nowoczesnego oraz gry na instrumentach. Uczestnicy poszczególnych klas:

1A - Aleksandra Szpilak – taniec, Lilianna Pasternak – taniec
1B - Julia Jodłoska, Pola Tomczyk, Lilianna Ośmiałowska+Maja Podsiadły, Ksawery Mroczkowski+Piotrek Wolicki
1C - Julia Piechocka, Łucja Płócieniczak, Aleksander Kastrau, Nikodem Skowronek i Michał Herba
2B - Amelka Szaryk, Lilianna Gajda
2C – Agata Prabucka
2D - Maria Orłowska, Marta Duszkiewicz, Wiktoria Paczkowska
2E - Blanka Tabaka
3B - Natalia Smolińska, Zuzanna Szczodry, Wiktoria Zaręba
3C - Feliks Kadłubiec, Varvara Balatska
3D - Zuzanna Pietrzyk i Hanna Czeremuzińska, Michalina Lozynska, Amelia Antczak i Maja Krzyżewska, Liliana Kęcka, Amelia Antczak
3E - Solomiia Fydrykh, Maksymilian Kąkolewski

W budynku B miała charakter konkursu więc emocje były ogromne, zwłaszcza że oprócz zwycięzców wyłonionych przez jury sami uczniowie przyznawali nagrodę publiczności.

Zwycięzcy Rewii:

I miejsce- Natalia Nerwińska, kl.8b- śpiew