Kiermasz Wielkanocny

Zapraszamy do wzięcia udziału w Kiermaszu Wielkanocnym, który odbędzie się 3 kwietnia w budynku B. Otwarcie o godzinie 9:30. Cały dochód przeznaczony zostanie na pomoc charytatywną. Wszystkie prace zostały wykonane przez uczniów naszej szkoły, którzy włożyli bardzo dużo wysiłku w przygotowanie ozdób wiosenno-wielkanocnych; pisanek, jaj w stylu ‘decoupage’, koszyków wielkanocnych, stroików w słojach szklanych z popularnym chrobotkiem, kur na piku, kogucików cekinowych, pięknych kartek ‘handmade’ a także uroczych drobiazgów. Przed otwarciem kiermaszu wyłonimy zwycięzców najpiękniejszych prac. Zapraszamy naszych uczniów, rodziców i wszystkich zainteresowanych, którzy w poniedziałek mogą nas odwiedzić. Udanej zabawy!