Powiatowy konkurs języka angielskiego klas 2 i 3

Po długiej przerwie powróciliśmy do naszej dobrej tradycji i zorganizowaliśmy już po raz ósmy powiatowy konkurs języka angielskiego Macmillan Primary School Tournament dla uczniów kl II-III. Konkurs odbył się w środę 31 maja. Został zorganizowany i przeprowadzony przez anglistki naszej szkoły we współpracy z Wydawnictwem Macmillan.

W tym roku gościliśmy 26 uczniów wraz ze swoimi opiekunkami z SP1, SP 4,  STSG oraz Logosu. Nie zabrakło też reprezentantów naszej szkoły.

Uczniowie rozwiązywali zadania testowe w kategorii klas drugich i klas trzecich. Test trwał 45 minut. Po sprawdzeniu wyłoniono następujących laureatów:

w kategorii klas drugich:
I miejsce             Adam Ciesielski
I miejsce             Fabian Kuźmiński
II miejsce  Aleksander Prejzner
III miejsce          Wiktor Karpeta

w kategorii klas trzecich:
I miejsce             Igor Nawrocki
II miejsce            Jędrzej Mysiak
III miejsce          Marcin Gutkowski

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział a laureatom gratulujemy sukcesu.

Do zobaczenia za rok!