Szkolny Dzień Życzliwości

Jak co roku w naszej szkole obchodzono Światowy Dzień Życzliwości. Uczniowie klasy V b zaangażowali się w obchody tego święta, którego głównym celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Taki dzień przypomina wszystkim, że warto zastanowić nad własnym życiem, uczynić drobny gest życzliwości w stronę drugiego człowieka poprzez ciepły uśmiech, miłe słowo, uprzejmość.

- Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pozytywna energia, którą przekazujemy zawsze wraca do nas z nawiązką! – przekonywali uczniowie klasy Vb