Finał Paczki dla Seniora

Serdeczne podziękowania składa zespół organizacyjny "Paczki dla Seniora", za uczestnictwo w tegorocznej akcji. Chcielibyśmy podziękować Dyrekcji za umożliwienie zrobienia akcji charytatywnej poprzez którą kształtujemy w uczniach empatię i świadomość tego, że wielość okazanej dobroci może przynieść radość najbardziej potrzebującym. To kształtowanie także poczucia wrażliwości na biedę i niedostatki jakie doświadczają Ci wokół których każdego dnia żyjemy. Za to samo chcielibyśmy podziękować Rodzicom i uczniom. To dzięki ich otwartym sercom i portfelom, udało się przeprowadzić tę pomoc na dużą skalę. Szacowana pomoc w tegorocznej "Paczce dla Seniora" to ponad 5 tyś zł.

Nadmienić należy, że do akcji szkolnej dołączyła także SP4 ze Świnoujścia, co sprawiło, że pomoc była jeszcze większa.

Dziękujemy!

B i M