Wyniki konkursu plastycznego

W Szkole podejmowane są liczne inicjatywy artystyczne. Do jednej z nich należą wewnątrzszkolne konkursy plastyczne. Mamy przyjemność ogłosić wyniki  konkursu plastycznego "Nadmorska flora i fauna w Świnoujściu i okolicach". Nadrzędnym celem było zaznajomienie dzieci i uczniów klas starszych z bogactwem przyrodniczym naszego regionu. Aby wykonać pracę zgodną z tematem, uczestnicy musieli zgłębić wiedzę na temat świnoujskich pomników przyrody i unikatowych okazów nadmorskiej flory i fauny.
Znajomość środków artystycznego wyrazu i technik malarskich, bez znajomości regionalnego bogactwa naszej przyrody, zapędziłaby naszych uczestników w kozi róg. Młodzi-kreatywni nie dali się jednak zwieść... Prace są wyjątkowe, co najważniejsze, są NA TEMAT. Prezentujemy galerię i zachęcamy do obejrzenia prac wszystkich uczniów. Dziękujemy za uczestnictwo w konkursie: Zuzannie Pietrzak (4d), Mai Kupczyk (5e), Wiktorii Pusz (6c), Szymonowi Szymańskiemu (5b), Poli Sęczek (5b), Hani Szemraj (5b), Adamowi Kokotowi (5b), Adamowi Lasockiemu (7e), Karolinie Kuckiewicz (7e), Michalinie Lozyńskiej (4d), Natalii Włodarczak.
Laureaci konkursu:
1 miejsce: Zuzanna Pietrzak (4d), Wiktoria Pusz (6c)
2 miejsce: Maja Kupczyk (5e)
3 miejsce: Pola Sęczek (5b)
Wyróżnienia otrzymali: Szymon Szymański (5b), Adam Lasocki (7e), Karolina Kuckiewicz (7e), Michalina Lozyńska (4d)
Dyplomy i nagrody zostaną wręczone laureatom po feriach zimowych na uroczystym apelu podsumowującym pierwszy semestr.