Ruch drogowy - wizyta policjanta

15 listopada gościliśmy w naszej szkole przedstawicielkę Komendy Miejskiej Policji – panią Agnieszką Wojtkiewicz. W spotkaniu wzięły udział dzieci z grupy „0” jak również uczniowie z klas I b, d i e.

Spotkanie miało na celu zapoznanie dzieci z zasadami prawidłowego poruszania się po drogach, ze szczególnym uwzględnieniem poruszania się po ulicy, chodniku i podczas jazdy rowerem. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali wiele pytań dotyczących bezpieczeństwa, dzielili się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Wykazali się dobrą znajomością zasad przechodzenia przez ulicę. Spotkanie z policjantem to dla dzieci zawsze duża atrakcją i zachęca je do poznawania i przestrzegania zasad ruchu drogowego.