Spotkanie integracyjne

W dniu 23 kwietnia uczniowie klas 5c, 5d, 5e oraz 7b Szkoły Podstawowej nr 6  im. Mieszka I w Świnoujściu wzięli udział w spotkaniu integracyjnym młodzieży polskiej i niemieckiej w ramach prowadzonego od wielu lat w naszej szkole  projektu polsko-niemieckiego. Tym razem spotkanie miało miejsce w Forcie Anioła, gdzie młodzież miała okazję zapoznać się z elementami  historii wyspy Uznam oraz miasta Świnoujście. Oprócz edukacji uczniowie świetnie się bawili podczas wspólnych zabaw ruchowych oraz konkursów. Na zakończenie odbyło się ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Mimo niesprzyjającej pogody uczniowie wrócili do domów w świetnych nastrojach. Składamy serdeczne podziękowania Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży za dofinansowanie spotkania.