Konkurs „Pięknie Piszę” o pióro Prezydenta Miasta

Maria Montessori powiedziała, że ręka jest narzędziem naszej ludzkiej inteligencji. To hasło przyświecało międzyszkolnemu konkursowi kaligraficznemu "Pięknie Piszę". Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów. Zaszczytne trzecie miejsce przypadło uczennicy klasy VI D- Magdalenie Grodeckiej. Uczestnicy musieli zmierzyć się z fragmentem,, Małego Księcia" Antoniego de Saint Exuperry. Od dawna wiadomo, że pismo odręczne wiele mówi o naszym charakterze, emocjach a także ma bardzo duży wpływ na nasz rozwój intelektualny.