Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Edi Pingwin rozstrzygnięty

Uczniowie klas 4-8 z naszej szkoły odnieśli duży sukces z języka angielskiego.

Łącznie nasza szkoła otrzymała aż dziewięć dyplomów laureata i osiem wyróżnień.

Dyplom laureata otrzymali: Patrycja Tomaszczuk- kl 4a, Lidia Górniak- kl 4e, Julia Jagusz- kl 6a, Martyna Zdunek- kl.8c, Zofia Szeliga i Maciej Ruciński – kl 8b, Karolina Śmigielska, Rafał Gałach i Krzysztof Tałanda- kl 8f, Michalina Mackiewicz- kl 8c.

Uczniowie, którzy zostali wyróżnieni: Bartek Wróblewski- kl 4d, Zuzanna Nowak- kl 4e, Anna Leśniewska i Klaudia Stępniewska- kl 8b, Maja Malińska- kl 8d, Paweł Galla- kl 8f oraz Cezary Osiecki- kl 8c.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom osiągniętych wyników i dopingujemy do dalszej pracy.