Wyniki konkursów

Wyniki konkursów: Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu, Światowy Dzień Zwierząt

W miesiącu wrześniu uczniowie klas I-III wzięli udział w dwóch konkursach plastycznych organizowanych przez Urząd Miasta Świnoujście.

Jeden konkurs zorganizowany był z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Tematyka konkursu, do której uczniowie przygotowali swoje prace plastyczne brzmiała  „Dbam o zdrowie i środowisko, dlatego jeżdżę na…”

Drugi z konkursów związany był ze Światowym Dniem Zwierząt. Swoje dzieła plastyczne uczniowie przygotowali do tematu „Ulubione zajęcie mojego pupila”.

Uczniowie z klas I-III przygotowali wiele ciekawych i twórczych prac, które zostały docenione przez jury konkursu.

W konkursie z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu

„Dbam o zdrowie i środowisko, dlatego jeżdżę na…”

wyróżnienia otrzymali:

Jakub Rutkowski  kl. 1b

Kaspian Jakubowski kl. 2b

Zuzanna Raszewska  kl. 3e

W konkursie z okazji Światowego Dnia Zwierząt

„Ulubione zajęcie mojego pupila”

II miejsce  zajęła

Zosia Koperska kl. 3c