Uczniowie z SP 6 na sportowo

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022 uczniowie naszej szkoły zainaugurowali udział w lekkoatletycznych zawodach sportowych.

Dnia 23 września 2021 r. na stadionie lekkoatletycznym w Świnoujściu odbyły się Jesienne Biegi Przełajowe z „Wyspiarzem”.

Uczniowie naszej szkoły z ogromnym zaangażowaniem podeszli do zawodów sportowych, starali zaprezentować się jak najlepiej osiągając niemałe sukcesy.

Słoneczna pogoda, 429 biegaczy, rywalizacja sportowa na najwyższym poziomie, integracja i wspaniała atmosfera spowodowała, że tegoroczna impreza pozostanie na długo w pamięci.

Najlepsze wyniki w poszczególnych kategoriach:

Dziewczęta rocznik 2014

Joanna Włodarczak – I miejsce

Chłopcy rocznik 2008/2007
Patryk Otocki – IV miejsce

Gratulacje dla zwycięzców i brawa dla wszystkich uczniów za zaangażowanie, promocję sportu i aktywności fizycznej. Wszystkim uczniom dziękujemy za reprezentowanie szkoły i życzymy dalszych sukcesów na arenie sportowej. Zachęcamy do regularnej aktywności fizycznej i częstego uprawiania sportu na co dzień, a nie tylko podczas zawodów.