Pasowanie Pierwszoklasistów

Dnia 1 września podczas Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2022/2023 najważniejszą częścią uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, a następnie pasowanie ich na uczniów. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy. Był to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej, bowiem to wówczas oficjalnie przyjęci zostali do grona uczniów naszej szkoły. Wszystkim pierwszoklasistom, w tym ważnym dla nich dniu dyrekcja, nauczyciele, jak i starsi koledzy życzyli wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.