Pamięć o zmarłych.

Uczniowie klasy 8b pod opieką wychowawczyni Ani Rytlewskiej - Góralskiej z radością udali się 28 października na cmentarz w celu uporządkowania chociaż części zaniedbanych grobów. Uzbrojeni w potrzebny sprzęt ochoczo przystąpili do pracy, zapalili znicze i chwilą zadumy uczcili wszystkich zmarłych. Dzięki tej akcji wolontariatu uczniowie mogli nauczyć  się szacunku i poszanowania miejsca pamięci o zmarłych. Ponadto była to również lekcja odpowiedniego zachowania się w miejscach pamięci narodowych i publicznych.