Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

REKRUTACJA do kl. 1

Szanowni Państwo

Od dnia 27 lutego 2023 roku od godziny 8:00 do 10 marca 2023 roku do godziny 15:00 będzie odbywać się nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2023/2024.

Nabór prowadzony będzie w systemie elektronicznym:

https://naborsp-kandydat.vulcan.net.pl/swinoujscie

Szczegółowe informacje dotyczące naboru oraz kryteriów dostępne pod adresem:

https://bip.um.swinoujscie.pl/artykul/1419/35565/nabor-uczniow-do-klas-pierwszych-publicznych-szkol-podstawowych-na-rok-szkolny-2023-2024

Szkoła na szóstkę!

Wirtualny spacer po szkole

 

„Szóstka” w środowisku lokalnym jest postrzegana jako szkoła, która śmiało stawia czoło współczesnym wyzwaniom edukacyjnym. Rada Pedagogiczna nie ustaje w wysiłkach by dawać swoim uczniom wiedzę na najwyższym poziomie.

Jest to szkoła, w której uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania. Szkoła bierze udział w wielu programach rządowych i ministerialnych, licznych akcjach, np. ekologicznych czy też propagujących wolontariat.

Najbliższy rok szkolny 2022/2023 zapowiada się ciekawie i innowacyjnie. Nowością w naszej szkole będzie edukacja z wykorzystaniem elementów planu daltońskiego.

PLAN DALTOŃSKI

Do tradycji szkolnej weszły już takie uroczystości jak Festyn Rodzinny i Dzień Europejczyka, które są bardzo znane i popularne w środowisku lokalnym Świnoujścia.

Nasza szkoła mieści się w dwóch budynkach:

- budynek A mieszczący się przy ulicy Staszica 17 dla klas I-IV

- budynek B mieszczący się przy ulicy Kościuszki 11 dla klas V-VIII

Więcej informacji o działalności szkoły znajdziecie Państwo w naszej ulotce informacyjnej.

 

Udaj się w podróż z nami do krainy wiedzy. Zapraszamy!