ZIMOWISKO

W dniach   17-23.02.2020 wyjazd do Karpacza – ferie dla uczniów

Podczas wyjazdu zapewniamy:

- wyżywienie 3 posiłki w postaci stołu szwedzkiego
- zajęcia edukacyjne i integracyjne
- dyskoteki, ognisko
- wyprawa do Samotni
- piesze wycieczki po okolicy
- magiczny dywan
- strzelanie z broni laserowej
- zajęcia świetlicowe przy niepogodzie
Obiekt typowo szkolny (pokoje 4-8 osobowe), część z łazienkami, pozostała cześć korzysta z wyremontowanych łazienek na piętrach - Dom wczasów dziecięcych ARCHITEKTON Karpacz

 

Cena 600 zł

Zgłoszenia do 13.01.2020 w sekretariacie SP6 lub SP4

Rodzicu!

Jeżeli Chcesz aby Twoje dziecko spożywało obiady w szkole od 7 stycznia  2020 prosimy o wpłatę do kasy SP-6. Jednocześnie informujemy, iż można uiścić wpłatę na konto bankowe SP-6 od 02 do 05 stycznia 2020.

W związku z koniecznością zamawiania posiłków przez szkołę, uczeń będzie mógł skorzystać z obiadów po dwóch dniach od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym szkoły.

OGŁOSZENIE

W związku z zakończeniem roku bilansowego wpłaty za obiady na miesiąc styczeń 2020 będzie można dokonać w terminie 17-27 grudnia wyłącznie w kasie szkoły. Wpłaty na konto będą zwracane a co za tym idzie uczeń nie będzie zaprowiantowany.

MISTRZ ZAMIANY JEDNOSTEK

Dnia 12.12.2019 roku odbył się konkurs matematyczny dla uczniów klas szóstych „Mistrz Zamiany Jednostek”. W konkursie wzięli udział przedstawiciele  poszczególnych klas szóstych. Zmagali się oni z różnymi przykładami wymagającymi umiejętności zamiany jednostek: masy, długości, czasu i powierzchni. Mistrzynią „Zamiany Jednostek” została Agata Janc z klasy VI b. Tytuł wicemistrza zdobył Maciej Ruciński również z klasy VI b. Trzecie miejsce zdobył Adam Gos z klasy VI c. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zmaganiach z matematyką.

 Matematyka

Kiermasz Świąteczny

We wtorek 10 grudnia w budynku B odbył się kiermasz świąteczny. Wszystkie ozdoby wykonane były ręcznie przez nasze nauczycielki oraz z drobną pomocą Kasi Dobek i innych uczniów, którzy na lekcji plastyki robili kartki świąteczne. Każdy przedmiot wyglądał przepięknie i wyjątkowo, bo wykonany był z sercem. Upiększą one stoły, choinki i domy wielu osób, a także na pewno będą wyjątkowym prezentem w ten wyjątkowy zbliżający się świąteczny czas. Dochód z kiermaszu zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 

Kiermasz świąteczny