Szkolne Omnibusy :)

ZOBACZ ZDJĘCIA

W dniu 07 kwietnia klasa 6c z wychowawczynią Magdaleną Gryszkiewicz brała udział w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy „Omnibus” organizowanego przez Gimnazjum Publiczne nr 2. Konkurs obejmował wiedzę z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, historii, przyrody i informatyki. Ocenie podlegały również konkurencje sportowe oraz sposób dopingowania swoich drużyn. 

Miło nam poinformować, iż nasza drużyna zdobyła I miejsce i została nagrodzona pucharem Dyrektora szkoły GP 2 oraz nagrodą rzeczową.

Klasie 6 C serdecznie gratulujemy.

21 marca - Dzień Talentów

ZOBACZ ZDJĘCIA

Pierwszy dzień wiosny  upłynął  nam w radosnej  atmosferze, o którą zadbali utalentowani uczniowie naszej szkoły. Zaprezentowali swoje umiejętności w różnych dziedzinach, m.in.: sport, taniec, recytacja i śpiew.

Wystąpili przed nami:

 

Read more: 21 marca - Dzień Talentów

Pasowanie uczniów na czytelników

ZOBACZ ZDJĘCIA

Pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej pod hasłem : "Witamy w krainie dobranocki ". Rok szkolny 2015/2016
Przedstawienie pt. "O żółwiu, który chciał spać " przygotowali i przedstawili uczniowie i uczennice kl. I b LO, pod kierunkiem Pań: mgr Joanny Szafrańskiej i mgr Katarzyny Dudeńko.
Dziękujemy za owocną współpracę i liczymy na dalszy ciąg wspólnych działań.

Zapisy do klas

Zapisy do klas pierwszych i oddziałów zerowych
  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Świnoujściu przy ul. Staszica 17
  informuje,
 że od 1 marca do 31 marca 2016 r.
 w sekretariacie szkoły prowadzone będą zapisy dzieci
 do oddziałów przedszkolnych ("0") oraz klas pierwszych
 na rok szkolny 2016/2017.
 
 Informacje w sekretariacie szkoły: 91-321-37-07

Podsumowanie I półrocza.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Przed feriami odbył się apel podsumowujący działania edukacyjne i wyniki pracy uczniów w I półroczu roku szkolnego 2015/2016. Zadaniem szkoły jest motywowanie uczniów do nauki i rozwijanie ich zainteresowań, a środkiem, który służy temu celowi, są wyróżnienia, pochwały, nagrody w formie dyplomów lub słodkości. Wyróżniono najlepszych pod względem nauki i zachowania, przybliżono wydarzenia, imprezy szkolne, konkursy, w których odniesione zostały sukcesy.

Read more: Podsumowanie I półrocza.