Rada rodziców

Pracą Rady Rodziców kieruje Zarząd.

ZARZĄD RADY RODZICÓW

• PRZEWODNICZĄCY – Jacek Nowak
  • ZA-CA PRZEWODNICZĄCEJ – Sielewicz Agnieszka
  • SKARBNIK – Izabela Hamera
  • SEKRETARZ – Żaneta Trzcińska

Kontrolę nad finansami sprawuje Komisja Rewizyjna

KOMISJA REWIZYJNA

• PRZEWODNICZĄCA – Agnieszka Zygadlewicz
  • CZŁONEK KOMISJI – Michalina Biskupska

PODEJMOWANE DZIAŁANIA

Zarząd RR planuje we wrześniu działania, które po zatwierdzeniu przez Radę Rodziców są realizowane przez cały rok.

Współpracując z Radą Pedagogiczną i Samorządem Uczniowskim dokładamy swoją cegiełkę do tego, by szkoła poza przekazem wiedzy starała się kształtować właściwe postawy moralne w stosunku do najbliższego środowiska, drugiego człowieka i samych siebie. Współorganizujemy imprezy otwarte dla lokalnego środowiska, tj.: Święto Patrona Szkoły, Dzień Europejczyka, Festyn Rodzinny.

Wspólnie z nauczycielami zabiegamy, by szkoła była miejscem przyjaznego spotkania dzieci o różnym stopniu rozwoju psychofizycznego i zróżnicowanej sytuacji materialnej ich rodzin. Organizujemy konkursy oraz turnieje wiedzy i sportowe, na które staramy się zapewnić ciekawe nagrody. Dofinansowujemy wyjazdy na wycieczki.

Pukamy do wielu drzwi, by znaleźć sponsorów wspomagających nasze działania.

KWOTA W ROKU 2020/2021 wynosi 60 zł jedno dziecko 80 zł przy dwójce lub więcej dzieci

konto Rady Rodziców: PKO BP O/ŚWINOUJŚCIE 77 1020 4870 0000 5202 0053 8942