Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Artykuły

 • Nowe książki

  W związku z pozyskanymi z Narodowego Funduszu Rozwoju Czytelnictwa, środkami finansowymi na zakup nowych książek do biblioteki szkolnej, zwracamy się do Was z prośbą/ propozycją. Chciałbyś aby konkretny tytuł znalazł się w szkolnej bibliotece? Marzysz o przeczytaniu jakiejś książki? Znasz jakąś, o której myślisz, że jest warta polecenia, godna uwagi? Zapraszamy do dzielenia się z nami, w obu bibliotekach szkolnych czekamy na Wasze pomysły.

  Czytaj Więcej o: Nowe książki
 • KOMUNIKAT wyróżnione

  UWAGA!!!

  Nauczanie zdalne na platformie MS Teams dla klasy 4B według planu od 25.10 do 29.10

  Od 26.10 klasy 5A, 5B, 7A, 7B i 8F są na kwarantannie, nauczanie zdalne od 27.10 do 29.10 na platformie MS Teams.

  Czytaj Więcej o: KOMUNIKAT
 • Filtrujemy dla Bałtyku

  Dzieci z klas 1 przystąpiły do programu edukacyjnego „Filtrujemy dla Bałtyku”. Jego celem jest zwrócenie uwagi na problem współczesnego świata – wszechobecny plastik. Z tym problemem borykają się nie tylko odległe, egzotyczne kraje czy oceany - to również nasz lokalny problem.

  Czytaj Więcej o: Filtrujemy dla Bałtyku
 • UWAGA RODZICE

  Według kalendarza szkolnego dni 14 i 15 października są dniami wolnymi od zajęć edukacyjnych. Świetlica w budynku A czynna od godz. 6.30

  Obiady w tych dniach wydawane są normlanie.

  Czytaj Więcej o: UWAGA RODZICE