OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły informuje, że w dniach 16 – 18 stycznia 2019r. (środa, czwartek, piątek) w budynku B przeprowadzone zostaną próbne egzaminy gimnazjalne.

W tych dniach uczniowie klas trzecich gimnazjum nie mają lekcji – przychodzą do szkoły na godz. 8:00 w stroju apelowym. Uczniowie przynoszą ze sobą długopis lub pióro z czarnym tuszem (atramentem) przeznaczone do zapisywania rozwiązań (odpowiedzi), a na część matematyczną także linijkę oraz ważną legitymację. Mogą również zabrać ze sobą małą butelkę wody.

Uczniowie klas szóstych, siódmych i ósmych szkoły podstawowej w dniach, kiedy przeprowadzane są egzaminy próbne, mają lekcje według zmienionego planu w godzinach popołudniowych (w środę  i czwartek od godz. 12:40, w piątek od godz. 11:35).
Obiady wydawane są bez zmian.

Lekcje w budynku A odbywają się bez zmian.