A ja w moim domu mam…

Rozwijanie wrażliwości emocjonalnej u dzieci jest jednym z podstawowych celów wyznaczanych przez rodzinę, szkołę i najbliższe otoczenie. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 sugestywnie wyrazili swoją więź z ukochanym zwierzęciem w konkursie plastycznym organizowanym na dwóch etapach edukacyjnych. Młodsi artyści w stu procentach udowodnili, jak ważny jest dla nich ich czworonożny pupil – członek rodziny, który zasługuje na taką samą miłość, uwagę i troskę, jaką darzymy siebie nawzajem.  Na uwagę zasługuje praca Magdy Karpińskiej, która w stylistyce komiksu uwydatniła zwariowaną osobowość swojego milusińskiego psa. Z kolei „Myszka” Zosi Młyńczyk została namalowana w formie kolażu, technice artystycznej polegającej na formowaniu kompozycji z różnych materiałów. Młodsze dzieci chętnie sięgały po pastele olejne i wyklejanki z plasteliny, dzięki czemu na pierwszy plan wysuwał się detal, ulubiona zabawka naszego zwierzaka.

 

Wyniki konkursu „O czym marzy mój pupil”  w klasach V-VIII:

1 miejsce – Magda Karpińska, klasa 7C

2 miejsce – Zofia Młyńczyk, klasa 5C

3 miejsce – Martyna Kurzawa, klasa 5A

 

1 wyróżnienie – Klara Kierpiec, klasa 5F

2 wyróżnienie – Julia Stangreciuk, klasa 5B

3 wyróżnienie – Piotr Ceroń, klasa 5B

 

Wyniki konkursu w klasach I-III:

1 miejsce – Nikita Soloviov, klasa 3A

2 miejsce – Szymon Sul, klasa 3A

3 miejsce – Iwona Kała, klasa 3A

 

1 wyróżnienie – Jagoda Kacprzak, klasa 3B

2 wyróżnienie – Marcel Wąsik, klasa 3B

3 wyróżnienie – Natalia Piaskowska, klasa 3B

4 wyróżnienie – Natalia Nieckarz, klasa 3E