Kangur Matematyczny

KANGUR MATEMATYCZNY 2020 - PRZEZ INTERNET

Informujemy, że tegoroczna edycja Międzynarodowego konkursu KANGUR MATEMATYCZNY odbędzie się internetowo - poprzez Platformę Dzwonek.pl.

Konkurs zostanie poprzedzony konkursem próbnym. W tabeli podajemy terminy i godziny obu konkursów dla poszczególnych grup wiekowych (kategorii).

kategoria

Konkurs próbny

Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020

KADET (klasy 7 i 8)

25 maja, godz. 14.15

2 czerwca (wtorek), godz. 16.45

BENIAMIN (klasy 5 i 6)

25 maja, godz. 17.15

3 czerwca (środa), godz. 17.15

MALUCH (klasy 3 i 4)

26 maja, godz.14.15

4 czerwca (czwartek), godz. 16.45

ŻACZEK (klasy 2)

26 maja, godz. 16.45

5 czerwca (piątek), godz. 16.45

Konkurs będzie trwał 90 minut.

Uczestnicy konkursu proszeni są o zapoznanie się z Instrukcją dla uczestników konkursu znajdującą się na stronie Organizatora: kangur-mat.pl.

Szkolny Koordynator Konkursu do dnia 22 maja roześle za pośrednictwem wychowawców uczniom startującym w konkursie następujące informacje: kategorię, w jakiej startuje uczestnik, nazwę użytkownika (login) oraz hasło, za pomocą których trzeba się będzie zalogować na Platformę Dzwonek.pl. Prosimy, aby uczniowie od razu po otrzymaniu loginów i haseł zalogowali się na swoje konta konkursowe i uzupełnili dane osobowe.

Szkolny Koordynator Konkursu