Komunikat

Dyrektor  Szkoły Podstawowej nr 6 im. Mieszka I w Świnoujściu informuje, że od 18.05.2020 r. będzie stopniowo  wznawiana praca szkoły.
Kalendarz najważniejszych zmian wygląda następująco:
od 18.05.2020 r.:

• możliwość prowadzenia bezpośrednich zajęć rewalidacyjnych;
od 25.05.2020 r.:
• możliwość wznowienia zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla uczniów klas I-III szkół podstawowych z możliwością zajęć dydaktycznych; 
• organizacja konsultacji na terenie szkoły dla uczniów klas VIII; 
od 1.06.2020 r.:
• organizacja konsultacji dla uczniów wszystkich klas.

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA UCZNIÓW KLAS I-III

Rodzice, którzy chcą skorzystać z organizowanych w naszej placówce zajęć opiekuńczych z możliwością zajęć dydaktycznych dla dzieci, powinni wypełnioną deklarację oraz oświadczenie, stanowiącą jednocześnie wniosek o zorganizowanie opieki dla dziecka w czasie obowiązywania zmienionych warunków pracy  w klasach I-III, przesłać  do 22.05.2020 r. drogą elektroniczną na adres:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.