Komunikat

W dniu 1 września 2020r. na rozpoczęcie roku szkolnego wszyscy uczniowie wchodzą głównym wejściem i kierują się do przypisanych sal, w których odbędą się spotkania z wychowawcami.

Wszyscy uczniowie mają obowiązek zdezynfekować ręce przed wejściem do budynku szkoły.

W częściach wspólnych (hol, korytarze) obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust (obowiązkowe maseczki lub przyłbice).

Uczniowie klas 4 – 8 na rozpoczęcie roku szkolnego przychodzą bez rodziców.

Rodzice uczniów klas 1 – 3 oraz zerówki czekają na dzieci na boisku oraz podwórku szkolnym przy budynku A, a w razie niesprzyjających warunków pogodowych – w wyznaczonych miejscach w szkole. W budynku szkoły obowiązuje bezwzględny nakaz zakrywania nosa i ust. Na całym terenie szkoły obowiązuje nakaz zachowywania dystansu społecznego.

Od środy, 2 września, uczniowie wchodzą do szkoły dwoma wejściami.

Budynek A

Głównym wejściem

wchodzą klasy: 0, 1C, 2D, 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 5A oraz uczniowie, którzy rozpoczynają zajęcia w danym dniu od lekcji informatyki w salach 2, 32 oraz 51.

Wejściem nr 4

(od strony podwórka szkolnego) wchodzą klasy: 1A,  1B, 1D, 1E, 2A, 2B, 2C, 2E, 3A, 3B, 3C, ,3D, 3E.

Budynek B

Głównym wejściem

wchodzą klasy:, 6A, 6B, 6D, 6F, 7B ,7C, 7D, 8C oraz uczniowie, którzy rozpoczynają zajęcia w danym dniu od lekcji informatyki w salach 43 i 48.

Wejściem od strony podwórka

(wybiegu) wchodzą klasy: 6C, 6E, 7A, 7E, 7F, 8A, 8B, 8D.