Lekcja wychowania komunikacyjnego

Zaproszeni goście Staży Miejskiej oraz Policji na boisku szkolnym przeprowadzili z dziećmi lekcje wychowania komunikacyjnego. Podczas spotkania wykazali się zaangażowaniem oraz profesjonalnym podejściem do działań na rzecz uczniów wszystkich klas I.

W związku z trwającym Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Transportu, którego celem jest promocja ekologicznych form mobilności, takich jak środki transportu zbiorowego, rower czy ruch pieszy dzieci wysłuchały, jakie korzyści niesie za sobą to przedsięwzięcie. Spotkanie zaowocowało w rozmowy n temat bezpiecznej drogi ze szkoły do domu jak i z domu do szkoły.

Na zakończenie od zaproszonych gości dzieci otrzymały prezenty w postaci odblasków, kolorowanek czy zawieszek na klucze.

Dzień zrównoważonego transportu