Szanowni Państwo

Od 26 października 2020 r.(poniedziałek) do 8 listopada 2020 r.(niedziela) uczniowie klas 4 – 8 będą uczyli się zdalnie według obowiązującego planu lekcji.

Nauka będzie odbywała się za pomocą aplikacji Teams, instrukcja do logowania znajduje się na stronie szkoły w zakładce u góry. Jeżeli jakieś dziecko nie pamięta swojego hasła prosimy o kontakt mailowy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Nauka dla dzieci w oddziale przedszkolnym i uczniów klas 1 – 3 pozostaje bez zmian. Lekcje będą odbywały się według obowiązującego planu lekcji.

Świetlica szkolna  dla klas 0 – 3 będzie funkcjonowała bez zmian.

Obiady będą wydawane tylko dla uczniów klas 0 – 3 w budynku A w godzinach od 11:45 do 13:45.

Nadpłata za obiady uczniów klas 4 – 8 może być zaliczona na poczet przyszłych obiadów.