OSIĄGNIĘCIA I SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2020/21

Do etapu wojewódzkiego kuratoryjnych konkursów przedmiotowych zakwalifikowali się :

Język angielski: Szymon Chudy kl.8d, Rafał Gałach kl.7f

Historia : Marcel Jałowiec kl.8d

Język niemiecki : Matti Casper Materllock kl.7b

Udział w projekcie ,,Dwujęzyczny Projekt Polsko-Niemiecki’’

W projekcie biorą udział klasy 8d, 7f, 7b, 6b, 4b

Konkurs plastyczny dla klas 0 - 4 „ Z książką Ci do twarzy”, oraz konkurs fotograficzny dla klas 5 – 8 „Z książką C i do twarzy - Sleeveface”.

Klasa „0”

I miejsce ex aequo – Fabian Kuźmiński

Marysia Orłowska

Klasy I

I miejsce – Maria Mathews kl. I b
II miejsce – Tomek Dudek kl. I d
III miejsce - Aniela Bąk kl. I e, Natalka Włodarczyk kl. I d, Kornelka Borek kl. I d, Jakub Cupryś kl. I d, Katja Grunwald kl. I c, Anna Zmitrowicz kl. I e, Liliana Kęcka kl. I d

Wyróżnienia: Zuzia Pietrzyk kl. Id, Maja Krzyżewska kl. Id , Amelia Kaczmarek kl. Ic Helena Grudzień kl. Ie , Bartek Nerwiński kl. Id, Tymek Szaryk kl. Id,

Denys Koblianskyi kl. Ie , Amelia Antczak kl. Ie , Natalka Smolińska kl. I b , Konstanty Karnauch kl. I e , Kamil Snopek kl. I b , Kaspian Jakubowski kl. I b

Klasy II

I miejsce -  Maja Kupczyk kl. II e
II miejsce – Alicja Wiśniewska kl. II c
III miejsce  - Julia Żygadło kl. II e

Klasy III

I miejsce – Olimpia Romanowska kl. III e
II miejsce – Marta Sanocka kl. III e

Klasy IV

I miejsce – Zuzia Bedzyk kl. IV b

Klasy VI

I miejsce ex aequo – Julia Leonowicz kl. VI f

Mateusz Nebesny kl. VI b

II miejsce – Szymon Węglarz kl. VI c

Wyróżnienia: Nazar Kohut kl. VII a, Jan Mathews kl. VI f, Alex Banach kl. V a, Bartosz Pietrzak kl. VI e

Konkurs ,,Każdy może świętym być’’

Uczniowie klas I-III mieli wykonali pracę plastyczną przedstawiającą dowolnego świętego, natomiast uczniowie starszych klas nagrali filmy, w których przebrani za wybranego mieszkańca nieba opowiedzieli kilka słów na jego temat.

święty

W kategorii klas I-III najwyższe miejsca zdobyli:

I miejsce- Antoni Borko kl. 2d
II miejsce- Maria Mathews kl. 1b
III miejsce- Maja Kupczyk kl. 2e

W kategorii klas IV-VIII  trzy osoby zdobyły I miejsce:

Oliwia Czerniawska kl. IVd
Franciszek Jagodziński kl. IVd
Dawid Zamerski kl. IVd

Kartki z okazji 11 listopada Narodowego Święta Niepodległości

Z okazji przypadającego 11 listopada Narodowego Święta Niepodległości uczniowie naszej szkoły przygotowali okoliczne kartki. Niepodległej ojczyźnie życzyli, by nigdy nie dosięgły ją już żadne wojny, pięknie się rozwijała, mądrych i oddanych obywateli, dla których dobro Rzeczypospolitej będzie zawsze dobrem najwyższym.

kartki

Projekt ,,Bliżej przyrody’’

Uczniowie klasy 4a i 4c zakończyli udział w projekcie ,,Bliżej przyrody’’ . Był to projekt wsparcia edukacji wczesnoszkolnej w klasach I-III szkół podstawowych położonych na ternie gmin parkowych Wolińskiego Parku Narodowego. Projekt trwał od 2017-2020r. Każdy z uczestników otrzymał wspaniałe upominki za udział w projekcie.

Leśny konkurs plastyczny ,,Ekogrzyb 3D /Ekodrzewo 3D zorganizowany przez Państwowe Gospodarstwo Leśne ,,Lasy Państwowe’’ Nadleśnictwo Międzyzdroje oraz Woliński Park Narodowy

Ekodrzewo- III miejsce - Zuzanna Rozenfeld kl. 3d, wyróżnienie- Patrycja Tomaszczuk kl.3a

Ekogrzyb – II miejsce – Zuzanna Raszewska kl. 2e, wyróżnienie- Zofia Bukowiec kl.3b

Dekoracje świąteczne dla szpitala jednoimiennego w Szczecinie

Uczniowie klas 0-III wykonali dekoracje zimowe: bałwanki, choinki, łańcuchy dla szpitala w Szczecnie imienia Piotra Skargi- dla poprawy nastroju ciężko chorym na Covid- 19.