Grono pedagogiczne

ROK SZKOLNY 2020/2021

Dyrektor Szkoły

 Sylwia Szostak

wicedyrektor

Ewa Rucińska

 wicedyrektor

Ewa Kaczmarczyk

wicedyrektor

Katarzyna
Nowy - Karasek

Joanna Adamska-Hoffa

j. polski, wychowawca świetlicy

Sabina Adamowska

religia

Joanna Banaszek

edukacja wczesnoszkolna

Agnieszka Bartczak

biblioteka

Katarzyna Białowąs

j. angielski

Joanna Biały

j. angielski

Dagmara Ceroń

edukacja wczesnoszkolna

Klaudia Czerkowska - Bachryj

wychowawca świetlicy

Gabriela Czulak

edukacja wczesnoszkolna

Anna Ćwik

matematyka

Jolanta Deląg

j. polski

Patrycja Dembowska

pedagog szkolny

Karina Dydo

j. angielski

Tomasz Filipiak

historia

Justyna Fronczek - Tomicka

j. niemiecki

Lidia Gawrońska

j. polski

Ilona Giza

biblioteka

Karolina Gołębiowska 

edukacja wczesnoszkolna

Ewelina Gołoś

pedagog szkolny

Natalia Gralak-Filowiat

j. polski

Barbara Grel

edukacja wczesnoszkolna

Agnieszka Iwaniuk

matematyka

Sebastian Iwaniuk

matematyka

Krzysztof Jaskulski

matematyka, informatyka

Mariola Józiak

edukacja wczesnoszkolna

Żaneta Kamińska

j. niemiecki

Irena Kańka

wychowawca świetlicy

Elżbieta Kapla

matematyka

Sylwia Kapłaniak

edukacja wczesnoszkolna

Iwona Karlińska

edukacja wczesnoszkolna

Anna Kierpiec

plastyka

Mariola Krasowska

j. polski

Hanna Laps

j. polski

Ewa Martyn - Stempień

terapia

Aleksandra Matysiak - Turlejska

logopeda

Anna Matysiak

historia

Agnieszka Matuszek

geografia

Bożena Marszałek

edukacja wczesnoszkolna

Gabriela Miklar

edukacja wczesnoszkolna

Beata Musielak

wych. fizyczne

Jerzy Musielak

informatyka

Dorota Nakonieczna

pedagog szkolny

Aneta Nowak

pedagog szkolny

Anna Oknińska - Kurzawa

j. polski

Jolanta Okurowska

j. angielski

Paweł Olewiński

religia

Lilla Panfiluk

j. niemiecki

Małgorzata Podkaura

edukacja wczesnoszkolna

Luiza Podrzuska

technika, plastyka

Beata Robak

edukacja wczesnoszkolna, etyka

Magdalena Rosiak

świetlica

Jolanta Roszczyk

edukacja wczesnoszkolna

Ewa Rucińska

j. angielski

Monika Rusin

wychowanie fizyczne

Anna Rytlewska-Góralska

fizyka, EDB

Anna Segieda

informatyka, technika

Anna Sidorowicz

matematyka

Monika Sieczka

przyroda, biologia

Halina Smotrzyk

wychowawca świetlicy

Robert Srzedziński

historia

Anna Stachula

chemia

Beata Stankiewicz

j. angielski

Barbara Sujka

wych. fizyczne

Dorota Szamocka

edukacja wczesnoszkolna

Joanna Szczuchniak

j. angielski

Paweł Szeloch

religia

Elżbieta Szymańska

plastyka

Jolanta Świst

edukacja wczesnoszkolna

Anna Tabaka

edukacja wczesnoszkolna

Monika Tomala

wychowawca świetlicy

Karolina Turosieńska

biologia, wychowawca świetlicy

Krzysztof Walkowiak

wych. fizyczne

Bernadeta Wenta

muzyka

Sławomira Widawska - Padykuła

wych. fizyczne

Adam Wielechowski

wych. fizyczne

Maria Worach

religia

Elżbieta Wytyk

edukacja wczesnoszkolna

Marzena Zając

wych. świetlicy

Katarzyna Zaworska

edukacja wczesnoszkolna

Joanna Zdroik

matematyka, fizyka

Izabela Zielińska

matematyka

Katarzyna Zięcina – Wilk

biblioteka