OGŁOSZENIE

Osoby, które złożyły deklaracje na objęcie dzieci bezpłatną opieką dentystyczną informujemy, że DENTOBUS będzie podstawiony we wtorek, 14 stycznia, na Placu Mickiewicza przed Urzędem Miasta w godzinach 10:00 – 14:00.

KONCERT WOŚP – „WIATR W ŻAGLE”

Dnia 10 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 6 jak rokrocznie odbył się koncert z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W uroczystości tej występowali uczniowie naszej szkoły, którzy dzielili się „sercem” , aby pokazać koleżankom i kolegom swoje talenty wokalne, akrobatyczne, taneczne i instrumentalne. W dniach poprzedzających występy były organizowane imprezy towarzyszące: kiermasz świąteczny oraz „fantowy”. Wspólnie udało nam się zebrać kwotę 1727,50 zł. Wszystkim uczestnikom, osobom zaangażowanym i organizatorom bardzo dziękujemy za wsparcie WOŚP. 

 Szkolny Sztab WOŚP przy SP  nr 6

ZIMOWISKO

W dniach   17-23.02.2020 wyjazd do Karpacza – ferie dla uczniów

Podczas wyjazdu zapewniamy:

- wyżywienie 3 posiłki w postaci stołu szwedzkiego
- zajęcia edukacyjne i integracyjne
- dyskoteki, ognisko
- wyprawa do Samotni
- piesze wycieczki po okolicy
- magiczny dywan
- strzelanie z broni laserowej
- zajęcia świetlicowe przy niepogodzie
Obiekt typowo szkolny (pokoje 4-8 osobowe), część z łazienkami, pozostała cześć korzysta z wyremontowanych łazienek na piętrach - Dom wczasów dziecięcych ARCHITEKTON Karpacz

 

Cena 600 zł

Zgłoszenia do 13.01.2020 w sekretariacie SP6 lub SP4

Rodzicu!

Jeżeli Chcesz aby Twoje dziecko spożywało obiady w szkole od 7 stycznia  2020 prosimy o wpłatę do kasy SP-6. Jednocześnie informujemy, iż można uiścić wpłatę na konto bankowe SP-6 od 02 do 05 stycznia 2020.

W związku z koniecznością zamawiania posiłków przez szkołę, uczeń będzie mógł skorzystać z obiadów po dwóch dniach od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym szkoły.

OGŁOSZENIE

W związku z zakończeniem roku bilansowego wpłaty za obiady na miesiąc styczeń 2020 będzie można dokonać w terminie 17-27 grudnia wyłącznie w kasie szkoły. Wpłaty na konto będą zwracane a co za tym idzie uczeń nie będzie zaprowiantowany.