Dzień Chłopaka w 1a

27 września klasa I a z okazji Dnia chłopaka odbyła wycieczkę na prom Polonia – jeden z najbardziej luksusowych promów pływających po Bałtyku! Podczas zwiedzania statku dzieci miały okazję poczuć się jak prawdziwe wilki morskie. Oficer zapoznał nas z tajnikami pracy na promie, oprowadził po najważniejszych miejscach na pokładzie. Zobaczyliśmy m. in. mostek kapitański, kabiny pasażerskie, salę restauracyjną, kinową, salę zabaw, a w kawiarni czekała na małych gości i ich opiekunów słodka niespodzianka. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali upominki. Było to niezapomniane przeżycie.

Zielona szkoła w Szklarskiej Porębie

16 września br. uczniowie klasy 3 b i 2 e pod opieką wychowawczyń: Gabrieli Miklar i Katarzyny Zaworskiej wyjechali na 2 tygodniowy pobyt na „Zieloną Szkołę” do Szklarskiej Poręby.

Szklarska Poręba to miejscowość malowniczo położona w dolinie rzeki Kamiennej będącej granicą dwóch pasm górskich: Karkonoszy i Gór Izerskich.

W czasie pobytu dzieci odbywały szereg pieszych wędrówek wzdłuż szlaków turystycznych zachęcających do poznania cudów natury tej okolicy.

Read more: Zielona szkoła w Szklarskiej Porębie