Wrzesień

Witamy wszystkich  w nowym roku szkolnym 20020-21. W tym roku wszystkie zajęcia muszą być dostosowane do obostrzeń COVID-19. We wrześniu oprócz  zajęć plastycznych, ruchowych na boisku szkolnym, świętowaliśmy DZIEŃ KROPKI. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Świetlica-wrzesień

Wystawa świąteczna

Dnia 17-18 grudnia podczas zwiedzania wystawy świątecznej „Tradycje i zwyczaje świąteczne w różnych krajach”  uczniowie klas II i III uczestniczyli w zajęciach plastyczno-technicznych przygotowanych i prowadzonych przez panią Marzenę Zając. Dzieci wykonały anioła z tektury. Były zadowolone, że własnoręcznie zrobioną ozdoba udekorują dom na święta.

Wystawa świąteczna

Warsztaty

09 grudnia w świetlicy szkolnej w bud a odbyły się warsztaty plastyczne dla dzieci klas I-II i ich rodziców zorganizowane przez p. Marzenę Zając. Dzieci razem ze swoimi rodzicami wykonały przepiękne ozdoby - choinki, które zostały zaprezentowane na wystawce w holu szkoły.

Warsztaty

Listopad

W listopadzie wiele zajęć poświęconych było tematyce jesiennej, czytaniu bajek i opowiadań. Wiele godzin dzieci spędziły na świeżym powietrzu.  Przyłączyliśmy się do akcji "Opatrunek na ratunek " i w związku z tą akcją odbyły się u nas zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Dzieci miały okazję poćwiczyć na fantomie jak prawidłowo udzielić pomocy.
Świętowaliśmy także "Dzień Pluszowego Misia".

Listopad - świetlica

Październik

W październiku świętowaliśmy Międzynarodowy "Dzień kropki"- święto kreatywności, odwagi i zabawy. Razem z dziećmi z zerówki oglądaliśmy film "The dot" o historii małej dziewczynce o imieniu Vashti, po czym odbyły się zajęcia plastyczne  metodą kropkowania.
W tym miesiącu przeważały zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz zajęcia plastyczne o tematyce jesiennej.

Październik - świetlica

More Articles ...