Nowe książki do biblioteki szkolnej

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I w Świnoujściu pozyskała środki finansowe na zakup nowych książek do biblioteki szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Całkowity koszt tego projektu to 15 tys. z czego 12 tys. to środki zewnętrzne a 3 tys. to wkład własny.
Po konsultacjach z uczniami, nauczycielami oraz rodzicami planujemy zakup lektur oraz nowości książkowych dla dzieci i młodzieży popularnych autorów. Będą to również książki dla uczniów wspomagające ich w rozwiązywaniu różnych problemów, o tematyce  integracji, tolerancji i pomocy innym. Tak doposażony księgozbiór pozwoli rozbudzić zainteresowania uczniów oraz miło spędzić czas.