Kolory wyobraźni - wizyta w Galerii ART

Uczniowie klasy VI b mieli okazję odwiedzić Galerię ART i podziwiać wystawę "Bachanalia Tomka Bachanka". Ekspozycja zachwyciła intensywnymi barwami i niezwykłymi kompozycjami, które powstały wyłącznie z wyobraźni artysty, co nadaje im unikalny i oryginalny charakter. Ponadto każdy uczeń miał za zadanie wybrać jeden z obrazów artysty i uzasadnić, dlaczego to dzieło szczególnie go urzeka i porusza. Wizyta w Galerii ART była ciekawym doświadczeniem, które pozwoliło uczniom odkryć niezwykłość prac Tomasza Bachanka.